RSS

Męska rzecz

Posted on

Nie jest łatwo być w SL nowym, bezrobotnym i pozbawionym finansów mężczyzną. O tym, jak ciężkie bywają początki i co da się zrobić w pół godziny (nie wydając ani lindena) pisałam wcześniej, potem dorzuciłam jeszcze kilka adresów.

Dzisiaj bawimy się od nowa. Tych najcięższych początków nie będę bohaterowi wpisu wypominać, każdy był kiedyś newbie. Zaczniemy od momentu, kiedy z poczwarki coś zaczęło się wykluwać.

Naima to sklep z doskonałej jakości ubraniami, tanich rzeczy tam nie ma. Ale są freebiesy, wśród nich paczka z tshirtami i jeansami, a w innej części sklepu słoneczne okulary. (poprawię się później, dodając slurl i dokładniejsze informacje).

Do tego darmowe AO dla osób, które są w SL krócej niż 30 dni, z [LAP] (z tego sklepu ma swoje AO Ela).

Już nieco lepiej.

Shape można zmienić samemu, wg własnych potrzeb i upodobań, po resztę trzeba iść do sklepów.

Jeden z najlepszych męskich darmowych skinów można znaleźć w Belleza, wystarczy tylko zapisać się do grupy.

Tshirt i jeansy to prezent z Fetch Alternative, w środku jest jeszcze druga koszulka. Pudełka leżą na podłodze na wprost wejścia, w drugim jest prezent dla pań.

Włosy z House of Heart, w głównym sklepie już ich nie ma, nam te udało się znaleźć na wyspie Hairspray2. Coś dla fanatyków, nie wiem ilu kreatorów włosów ma tam stoiska, ale nie udało mi się jeszcze wszystkich zwiedzić, chociaż byłam tam kilka razy. Na stoisku HoH można dostać kilka fryzur (House of Heart new release gift Oct.3rd), a po zapisaniu się do subscribe’o’matica dostaniemy jeszcze jedną paczkę, z 4 września, gdzie jest inna fryzura pasująca na męską głowę.

Na zdjęciu widać koszulkę, która jest częścią prezentu !mpossible z Urban Shopper by the Sea (pisałam o tym centrum wcześniej, możliwe, że prezenty nadal tam są). W głównym sklepie !mpossible, Penny’s Hideout, w tej chwili można znaleźć paczkę z zielonymi sportowymi butami (daleko im do butów z Redgrave, ale są o 600 L$ tańsze). Wydaje mi się, że warto zaglądać tam od czasu do czasu, prezenty pewnie się zmieniają.

W Alphamale & Blacklace jest świetny prezent – czarna skórzana kurtka i 4 pary jeansów, do tego biały tshirt. Warto też znaleźć w search grupę Mechanism i zapisać się do niej – całkiem niedawno była tam chustka na szyję, doskonała na zimę. Warto też zajrzeć do sklepu o tej samej nazwie, w środku, po prawej stronie od wejścia, zwykle leżą jakieś freebiesy. Dzisiaj była to męska bransoletka (nie ma jej na zdjęciu) i spodnie.

Jak zwykle najtrudniej jest z butami. W ostateczności pozostają nam buty z inventory, w library jest kilka par, dużo lepszych niż jeszcze kilka miesięcy temu. Damskich butów za darmo albo za 1 L$ jest sporo, na dodatek niektóre bywają ładniejsze od tych za kilkadziesiąt albo kilkaset L$. Męskie – szkoda gadać. Na szczęście zdarzają się sklepy, które pamiętają też o panach, jak FS Design. Czarne sznurowane buty, w dwóch rozmiarach (a jakże, mniejszy na damską stopę).

Można też dostać parę butów w Adam n Eve, jeżeli nie ma się skończonego miesiąca. W tej chwili nie działa tablica, jak było w przypadku Eli, ale można kontaktować się z właścicielem sklepu, Damen Gorilla to życzliwa dusza i na pewno pomoże.

——————-

Reklamy

About Madelaine

Just living in SL... Sometimes login in RL too ;-)

2 responses »

  1. męska rzecz w damskim AO:P

  2. drugiezyciemad

    Jeżeli „male” oznacza damskie, to istotnie, są to damskie AO. Słowo daję, że obydwa (na drugim zdjęciu jest AO inne) mają w nazwie „male”, nie „female”.
    Poza tym jestem pewna, że 90% kobiet nie chciałoby tak chodzić 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: